KISS, ANIMALIZE 1984 LP. Daha büyük görüntüle

KISS, ANIMALIZE 1984 LP.

Özellikler

Sanatçı KISS
Firma CASABLANCA RECORDS
Orijinal Yılı 1984
Tür Rock, Hard Rock
Format Türü Plak
Format LP.
Basım Yeri Almanya
Etiket Numarası 822 495-1
Plak Kondisyonu vg (very good - vasatın üstü)
Kapak Kondisyonu vg+ (very good plus - iyi durumda)

200,00 TL

Ürün Açıklaması

  KISS  

Tracking:

A1- I've Had Enough (Into The Fire)
A2- Heaven's On Fire
A3- Burn Bitch Burn
A4- Get All You Can Take
A5- Lonely Is The Hunter
B1- Under The Gun
B2- Thrills In The Night
B3- While The City Sleeps
B4- Murder In High-Heels
CASABLANCA RECORDS 1984 yılı Almanya basımı, 822 495-1  ~  TEMİZ  DURUMDA

PLAK: 7/10  (VG)  ~  KAPAK: 7/10  (VG+)

PLAK KONDİSYON DEĞERLENDİRME TABLOSU

ss (still sealed- ambalajı açılmamış): orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.
m (mint - hiç kullanılmamış): ss'den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.
m- (mint minus): en yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır.
ex (excellent - mükemmel): minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.
ex- (exellent minus): plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.
vg+ (very good plus - iyi durumda): plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.
vg (very good - vasatın üstü): plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.
g (good - vasat) : plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.
p (poor - kötü durumda): plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.