TEACH IN OUR SONGS 1975 LP. Daha büyük görüntüle

TEACH IN OUR SONGS 1975 LP.

Özellikler

Sanatçı TEACH IN
Firma TELEFUNKEN RECORDS
Orijinal Yılı 1975
Tür Pop, Europop
Format Türü Plak
Format LP.
Basım Yeri Almanya
Etiket Numarası 6.22229
Plak Kondisyonu ss (still sealed- ambalajı açılmamış)
Kapak Kondisyonu ss (still sealed- ambalajı açılmamış)

0,00 TL

Ürün Açıklaması

TEACH IN

Tracklist:

A1- The Circus Show
A2- In The Summernight
A3- There Ain't No Time
A4- I'm Alone
A5- Let Me In
A6- It's A Beautiful Day
A7- Tennessee Town
B1- Ding-A-Dong
B2- Sing Your Song
B3- The Circus Is Coming To Town
B4- Old Friend Goodbye
B5- Doll
B6- You And Me
B7- Fly Away

TELEFUNKEN RECORDS 1975 yılı ALMANYA basımı, 6.22229  ~  AÇILMAMIŞ AMBALAJINDA

PLAK: 10/10  (ss)  ~   KAPAK: 10/10  (ss)

PLAK KONDİSYON DEĞERLENDİRME TABLOSU

ss (still sealed- ambalajı açılmamış): orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.
m (mint - hiç kullanılmamış): ss'den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.
m- (mint minus): en yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır.
ex (excellent - mükemmel): minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.
ex- (exellent minus): plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.
vg+ (very good plus - iyi durumda): plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.
vg (very good - vasatın üstü): plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.
g (good - vasat) : plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.
p (poor - kötü durumda): plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.