NAZARETH - NAZARETH 1972 LP. Daha büyük görüntüle

NAZARETH - NAZARETH 1972 LP.

Özellikler

Sanatçı NAZARETH
Firma Philips
Orijinal Yılı 1972
Tür Rock, Hard Rock
Format Türü Plak
Format LP.
Basım Yeri Almanya
Etiket Numarası 6369 008
Plak Kondisyonu vg (very good - vasatın üstü)
Kapak Kondisyonu vg+ (very good plus - iyi durumda)

543,75 TL

Ürün Açıklaması

Tracklist:

A1-  Witchdoctor Woman   4:06
A2-  Dear John   3:45
A3-  Empty Arms, Empty Heart   3:17
A4-  I Had A Dream   3:22
A5-  Red Light Lady (Parts 1 & 2)   5:56
B1-  Fat Man   3:23
B2-  Country Girl   4:03
B3-  Morning Dew   7:05
B4-  King Is Dead   5:42

PLAK KONDİSYON DEĞERLENDİRME TABLOSU
ss (still sealed- ambalajı açılmamış): orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.
m (mint - hiç kullanılmamış): ss'den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.
m- (mint minus): en yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır.
ex (excellent - mükemmel): minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.
ex- (exellent minus): plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.
vg+ (very good plus - iyi durumda): plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.
vg (very good - vasatın üstü): plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.
g (good - vasat) : plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.
p (poor - kötü durumda): plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.