The MOODY BLUES, The BEGINNING Vol. 1 1973 LP. Daha büyük görüntüle

The MOODY BLUES, The BEGINNING Vol. 1 1973 LP.

Özellikler

Sanatçı The Moody Blues
Firma DECCA RECORDS
Orijinal Yılı 1973
Tür Rock, Folk Rock
Format Türü Plak
Format LP.
Basım Yeri Almanya
Etiket Numarası ND 769
Plak Kondisyonu ex (excellent - mükemmel)
Kapak Kondisyonu ex (excellent - mükemmel)

100,00 TL

Ürün Açıklaması

The MOODY BLUES

TRACKLIST:

A1- Boulevard De La Madeleine
A2- I Don't Mind
A3- True Story
A4- Cities
A5- I'll Go Crazy
B1- Something You Got
B2- It Ain't Necessarily So
B3- I've Got A Dream
B4- Thank You Baby
B5- Stop
DECCA RECORDS 1973 yılı Almanya Basımı, ND 769  ~  ÇOK TEMİZ  DURUMDA

PLAK: 8/10  (EX)   ~   KAPAK: 8/10  (EX)

PLAK KONDİSYON DEĞERLENDİRME TABLOSU

ss (still sealed- ambalajı açılmamış): orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.
m (mint - hiç kullanılmamış): ss'den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.
m- (mint minus): en yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır.
ex (excellent - mükemmel): minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.
ex- (exellent minus): plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.
vg+ (very good plus - iyi durumda): plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.
vg (very good - vasatın üstü): plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.
g (good - vasat) : plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.
p (poor - kötü durumda): plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.