JETHRO TULL, A 1980 LP. Daha büyük görüntüle

JETHRO TULL, A 1980 LP.

Özellikler

Sanatçı JETHRO TULL
Firma CHRYSALIS RECORDS
Orijinal Yılı 1980
Tür Rock, Prog. Rock
Format Türü Plak
Format LP.
Basım Yeri Almanya
Etiket Numarası 202 838
Plak Kondisyonu ex- (exellent minus)
Kapak Kondisyonu ex- (exellent minus)

200,00 TL

Ürün Açıklaması

  JETHRO  TULL  

Tracking:

A1- Crossfire
A2- Fylingdale Flyer
A3- Working John, Working Joe
A4- Black Sunday
B1- Protect And Survive
B2- Batteries Not Included
B3- Uniform
B4- 4.W.D. (Low Ratio)
B5- The Pine Marten's Jig
B6- And Further On
CHRYSALIS RECORDS 1980 yılı Almanya basımı, 202 838-  ~  TEMİZ  DURUMDA

PLAK: 8/10  (EX-)  ~  KAPAK: 8/10  (EX-)

PLAK KONDİSYON DEĞERLENDİRME TABLOSU

ss (still sealed- ambalajı açılmamış): orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.
m (mint - hiç kullanılmamış): ss'den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.
m- (mint minus): en yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır.
ex (excellent - mükemmel): minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.
ex- (exellent minus): plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.
vg+ (very good plus - iyi durumda): plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.
vg (very good - vasatın üstü): plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.
g (good - vasat) : plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.
p (poor - kötü durumda): plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.