ELVIS PRESLEY THE ROCKIN' DAYS 1968 LP. Daha büyük görüntüle

ELVIS PRESLEY THE ROCKIN' DAYS 1968 LP.

Özellikler

Sanatçı ELVIS PRESLEY
Firma RCA VICTOR RECORDS
Orijinal Yılı 1968
Tür Rock, Rock & Roll
Format Türü Plak
Format LP.
Basım Yeri Almanya
Etiket Numarası LSP 10 204
Plak Kondisyonu ex- (exellent minus)
Kapak Kondisyonu ex- (exellent minus)

150,00 TL

Ürün Açıklaması

    ELVIS PRESLEY    

 A1- Tutti Frutti
A2- King Creole
A3- Blue Suede Shoes
A4- Don't Be Cruel
A5- Hard Headed Women
A6- I Got Stung
B1- Ready Teddy
B2- All Shook Up
B3- Long Tall Sally
B4- Mean Woman Blues
B5- Dixieland Rock
B6- Shake, Rattle And Roll

RCA VICTOR RECORDS 1968 yılı Almanya basımı, LSP 10 204   ~  TEMİZ DURUMDA

PLAK: 8/10  (ex-)  ~   KAPAK: 8/10  (ex-)

PLAK KONDİSYON DEĞERLENDİRME TABLOSU

ss (still sealed- ambalajı açılmamış): orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.
m (mint - hiç kullanılmamış): ss'den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.
m- (mint minus): en yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır.
ex (excellent - mükemmel): minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.
ex- (exellent minus): plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.
vg+ (very good plus - iyi durumda): plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.
vg (very good - vasatın üstü): plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.
g (good - vasat) : plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.
p (poor - kötü durumda): plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.