ELVIS PRESLEY FLAMINGO STAR 1980 LP. Daha büyük görüntüle

ELVIS PRESLEY FLAMINGO STAR 1980 LP.

Özellikler

Sanatçı ELVIS PRESLEY
Firma CAMDEN RECORDS
Orijinal Yılı 1980
Tür Rock, Stage & Screen
Format Türü Plak
Format LP.
Basım Yeri U.K.
Etiket Numarası CDS 1185
Plak Kondisyonu g (good - vasat)
Kapak Kondisyonu g (good - vasat)

90,00 TL

Ürün Açıklaması

  ELVIS PRESLEY  

 A1- Flaming Star
A2- Wonderful World
A3- Night Life
A4- All I Needed Was The Rain
A5- Too Much Monkey Business
B1- Yellow Rose Of Texas / The Eyes Of Texas
B2- She's A Machine
B3- Do The Vega
B4- Tiger Man

CAMDEN RECORDS 1980 yılı U.K. basımı, CDS 1185   ~  ORTA DURUMDA

PLAK: 7/10  (g)  ~   KAPAK: 6/10  (g)

Kapak arka yüzünde eksik var

PLAK KONDİSYON DEĞERLENDİRME TABLOSU

ss (still sealed- ambalajı açılmamış): orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.
m (mint - hiç kullanılmamış): ss'den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.
m- (mint minus): en yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır.
ex (excellent - mükemmel): minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.
ex- (exellent minus): plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.
vg+ (very good plus - iyi durumda): plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.
vg (very good - vasatın üstü): plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.
g (good - vasat) : plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.
p (poor - kötü durumda): plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.