STING THE DREAM OF THE TURTLES 1985 LP. Daha büyük görüntüle

STING THE DREAM OF THE TURTLES 1985 LP.

Özellikler

Sanatçı STING
Firma A&M RECORDS
Orijinal Yılı 1984
Tür Jazz, Rock, Soft Rock, Pop Rock, Smooth Jazz
Format Türü Plak
Format LP.
Basım Yeri Almanya
Etiket Numarası 42 986 0
Plak Kondisyonu ex- (exellent minus)
Kapak Kondisyonu ex- (exellent minus)

150,00 TL

Ürün Açıklaması

  STING  

 A1- If You Love Somebody Set Them Free
A2- Love Is The Seventh Wave
A3- Russians
A4- Children's Crusade
A5- Shadows In The Rain
B1- We Work The Black Seam 5:40
B2- Consider Me Gone
B3- The Dream Of The Blue Turtles
B4- Moon Over Bourbon Street
B5- Fortress Around Your Heart

A&M RECORDS 1984 Yılı Almanya Basımı, 42 986 0   ~  ÇOK TEMİZ DURUMDA

PLAK: 8/10  (ex-)  ~   KAPAK: 8/10  (ex-)

PLAK KONDİSYON DEĞERLENDİRME TABLOSU

ss (still sealed- ambalajı açılmamış): orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.
m (mint - hiç kullanılmamış): ss'den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.
m- (mint minus): en yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır.
ex (excellent - mükemmel): minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.
ex- (exellent minus): plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.
vg+ (very good plus - iyi durumda): plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.
vg (very good - vasatın üstü): plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.
g (good - vasat) : plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.
p (poor - kötü durumda): plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.