CHRIS DE BURGH THE GETAWAY 1982 LP. Daha büyük görüntüle

CHRIS DE BURGH THE GETAWAY 1982 LP.

Özellikler

Sanatçı Chris De Burgh
Firma A&M RECORDS
Orijinal Yılı 1982
Tür Rock, Pop Rock
Format Türü Plak
Format LP.
Basım Yeri Hollanda
Etiket Numarası AMLH 68549
Plak Kondisyonu ex- (exellent minus)
Kapak Kondisyonu ex- (exellent minus)

130,00 TL

Ürün Açıklaması

CHRIS  DE  BURGH

Tracklist:

A1- DON'T PAY THE FERRYMAN
A2- LIVING ON THE ISLANDS
A3- CRYING AND LAUGHHING
A4- I'M COUNTING OY YOU
A5- THE GETAWAY
B1- SHIP TO SHORE
B2- ALL THE LOVE I HAVE INSIDE
B3- BORDERLINE
B4- WHERE PEACEFUL WATERS FLOW
B5- THE REVOLUTION
B6- LIGHT A FIRE
B7- LIBERTY

A&M Records, 1982 yılı Hollanda basımıAMLH 68549  ~  ÇOK TEMİZ DURUMDA

PLAK: 8/10 (ex-)   ~   KAPAK: 8/10  (ex-)

PLAK KONDİSYON DEĞERLENDİRME TABLOSU

ss (still sealed- ambalajı açılmamış): orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.
m (mint - hiç kullanılmamış): ss'den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.
m- (mint minus): en yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır.
ex (excellent - mükemmel): minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.
ex- (exellent minus): plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.
vg+ (very good plus - iyi durumda): plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.
vg (very good - vasatın üstü): plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.
g (good - vasat) : plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.
p (poor - kötü durumda): plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.