CHRIS DE BURGH INTO THE LIGHT 1986 LP. Daha büyük görüntüle

CHRIS DE BURGH INTO THE LIGHT 1986 LP.

Özellikler

Sanatçı Chris De Burgh
Firma A&M RECORDS
Orijinal Yılı 1986
Tür Rock, Pop Rock
Format Türü Plak
Format LP.
Basım Yeri Almanya
Etiket Numarası 395 121-1
Plak Kondisyonu ex (excellent - mükemmel)
Kapak Kondisyonu ex (excellent - mükemmel)

130,00 TL

Ürün Açıklaması

CHRIS  DE  BURGH

Tracklist:

 A1- Last Night
A2- Fire On The Water
A3- The Ballroom Of Romance
A4- The Lady In Red
A5- Say Goodbye To It All
B1- The Spirit Of Man
B2- Fatal Hesitation
B3- One Word (Straight To The Heart)
B4- For Rosanna
B5- The Leader
B6- The Vision
B7- What About Me?

A&M Records, 1986 Yılı Almanya Basımı 395 121-1  ~  ÇOK TEMİZ DURUMDA

PLAK: 8/10 (ex)   ~   KAPAK: 8/10  (ex)

PLAK KONDİSYON DEĞERLENDİRME TABLOSU

ss (still sealed- ambalajı açılmamış): orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.
m (mint - hiç kullanılmamış): ss'den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.
m- (mint minus): en yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır.
ex (excellent - mükemmel): minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.
ex- (exellent minus): plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.
vg+ (very good plus - iyi durumda): plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.
vg (very good - vasatın üstü): plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.
g (good - vasat) : plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.
p (poor - kötü durumda): plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir.